Assassin's Creed-jak odinstalować? :-)

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
bzykofm
Posty: 49
Rejestracja: 2007-06-18, 19:34
Gadu-Gadu: 5365110
Skype: bzykofm
Lokalizacja: Włocławek/Wieliczka

Assassin's Creed-jak odinstalować? :-)

Post autor: bzykofm »

Witam!
Mój mądry kolega wbrew zaleceniom zainstalował na swoim sprzęcie te gierkę jego komp to ecs k7, DURON 1200 :) , reszta ujdzie: GF6800GS, 1Gb GoodRam w jednej kości.
Problem: gra oczywiście nie stratuje ale nie daje się odinstalować, po kliknieciu "usuń" czy to z menu start czy z panelu strowania(dod. us. progr.) komp rozpovzyna proses instalacji i kńczy komunikatem ,ze jest za mało miejsca na dysku(bo jest go faktycznie za mało).
Czyżby reinstal windy?
Dzięki!!
Asus Maximus II Formula*Q6600/Thermalright IFX 14 *Gigabyte GF9600GT SP*Caviar black 1Tb/32/ScytcheQuiet Drive*Kingmax 2x2Gb 1066*Chieftec Bravo BT/maty Be quiet!/2x Scythe S-Flex SFF21D/Noiseblocker XL-1*bd-r Plextor*dvd-rw Asus 1814blt*FDD Alps*BeQuiet SP 580W modular*ups APC es700*tacens legens*Logitech X-530*X-Fi Platinum*Megalodon*Tusonic EV900(Gateway 910C)* Compro 850F*Lycosa mirror*Lachesis*Sphex*Canon MP 160*Samsung ML-1640*Sphere AF
MSI VR610X XP Prof/TurionX2 1.8/R1270/2Gb/WDC160

Awatar użytkownika
Harry Lloyd
Posty: 1968
Rejestracja: 2007-04-06, 22:29
Gadu-Gadu: 755330
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Harry Lloyd »

Tylko że gierek nie trzeba odinstalowywać. Wystarczy usunąć folder. Zostaną jakieś wpisy w rejestrze, czy jakieś pliki w Documents and Settings, ale w niczym one nie będą przeszkadzać (można to wszystko nawet znaleźć i ręcznie usunąć).
podpis

Awatar użytkownika
DrZin
Moherator
Posty: 711
Rejestracja: 2007-02-27, 01:37
Lokalizacja: LOL City ;-)

Post autor: DrZin »

bzykofm pisze:(...) rozpovzyna proses instalacji i kńczy komunikatem ,ze jest za mało miejsca na dysku(bo jest go faktycznie za mało).
To może jednak warto spróbować zrobić nieco więcej miejsca. Nigdy tego w żaden sposób nie mierzyłem, ile potrzeba na uninstall ale przy instalacji soft wymaga nieraz sporo więcej niż po jej zakończeniu zajmuje. Spróbuj... miejsca tak czy inaczej się przyda :)
Harry Lloyd pisze:Tylko że gierek nie trzeba odinstalowywać. Wystarczy usunąć folder. Zostaną jakieś wpisy w rejestrze, czy jakieś pliki w Documents and Settings, ale w niczym one nie będą przeszkadzać (można to wszystko nawet znaleźć i ręcznie usunąć).
Programy też można tak wywalać ale po co (nie mówię o patentach w stylu antywirów, firewalli itp. bo te lubią sobie skrobnąć więcej w systemie). "Oficjalna" metoda jest łatwiejsza, zwłaszcza dla nieobeznanych w tym, czego z rejestru można się pozbyć.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Awatar użytkownika
Harry Lloyd
Posty: 1968
Rejestracja: 2007-04-06, 22:29
Gadu-Gadu: 755330
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Harry Lloyd »

Ja to mówiłem pod katem pomysłu reinstalki Windowsa, który mija się z celem jeśli ma służyć temu aby usunąć jedną gierke. Jak mówiłem to co po niej zostanie w niczym nie przeszkodzi.
podpis

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Assassin's Creed-jak odinstalować? :-)

Post autor: Umara »

bzykofm pisze:komp rozpovzyna proses instalacji i kńczy komunikatem ,ze jest za mało miejsca na dysku(bo jest go faktycznie za mało).
niech kolego pousuwa wszelakie pliki ze wszystkich tempów jakie istnieją w windzie i niech ograniczy plik wielkość pliku wymiany, ponieważ podczas procesu deinstalacji zapewne wzrasta on do wielkich rozmiarów.

ODPOWIEDZ