Bulletstorm

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
malina
Administrator
Posty: 1009
Rejestracja: 2007-02-26, 19:43
Gadu-Gadu: 470419
Skype: krzysztof.m.malinowski
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Bulletstorm

Post autor: malina »

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163, ... .html?bo=1
Ściągnąłem wczoraj demo z XBL, zagrałem jeden raz i... wciąga! Żałuję, że przegapiłem tani preorder w merlinie :(
Patriota piknikowy na emigracji

Awatar użytkownika
Simplex
Moherator
Posty: 5213
Rejestracja: 2007-02-26, 19:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Bulletstorm

Post autor: Simplex »

Ja pewnie kupie na pc ;)
Pzdr,
Simplex

ASUS P8Z68 DELUXE | Core i7-2700K@4,6 GHz | 2x4GB GoodRAM 1333MHz | Gigabyte GeForce GTX 780Ti OC
Pioneer DVR-215BK | OCZ Vertex 4 | Corsair MX100 | HDD Samsung HD203UI & HD204WI | WD RED 3TB
Fractal Design Define R4 | Corsair RM750 | Thermarlight Macho HR-02 | Sound Blaster Zx | Logitech Z-5500 THX
Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 | Logitech Performance Mouse MX
LG 55LD650 | Galaxy Nexus 4| Kindle Voyage | PS3 Slim | X360 Slim

Awatar użytkownika
Harry Lloyd
Posty: 1968
Rejestracja: 2007-04-06, 22:29
Gadu-Gadu: 755330
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Bulletstorm

Post autor: Harry Lloyd »

Zagrałem póki co raz, w sumie jak sie spodziewałem, raczej mnie nie wciągnęłoo. Taka w sumie bezmyślna napieprzanka, do przejścia co najwyżej raz, jak The Force Unleashed. Raczej nie moje klimaty.



Jest też demko Crysisa 2, i raczej jestem rozczarowany. Przede wszystkim 6 vs 6, WTF? Owszem mapka jest mała, ale mimo wszystko to za mało ludzi. Zeby to był zwykły DM to 11 przeciwników by było ok. Sensu team deathmatch nie widze żadnego, co innego w trybach gdzie trzeba będzie coś przejmować.
Jeden mecz zagrałem, od razu jakoś trzy kille wbiłem, potem biegam i biegam i nikogo nie moge znaleźć. Czasem gdzieś z dalszej odległości kogoś widziałem, ale mapka jest tak ciasna że od razu wszyscy gdzieś znikają, a żeby zabić trzeba jeszcze więcej naboi wpakować niż w Bad Company 2.
Do tego większość razy zginąłem od melee killi.

Graficznie akurat ta mapa nie powala, ta sama co na E3 czyli dach budynku, samo miasto raczej powinno robić dużo większe wrażenie. Jeszcze troche na pewno pogram w multi, trzeba sie przyzwyczaić bo to zupełnie inna rozgrywka, no i trzeba opanować korzystanie nanosuite-a, bo to w sumie kluczowe.
podpis

ODPOWIEDZ