D&D Online

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
ainur
Posty: 914
Rejestracja: 2007-02-27, 18:16
Tlen: extet

Post autor: ainur »

jak pogracie dłużej, to dołączę bo samemu nudno się gra
chociaż ja właśnie testuję Fury (ciekawe nawet) no i zakupiłem LotrO, które czeka aż skoczę sesyję czerwcową :)
rafalbill.blogspot.com - short portfolio

Awatar użytkownika
Draxan
Posty: 577
Rejestracja: 2007-02-28, 23:09
Gadu-Gadu: 2247936
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Draxan »

poczekajcie az mi zamontuja neta lepszego to dam znac, moze nam sie uda jakos dogadac i zaczeli bysmy grac wmiare razem jakos zeby nie bylo kosmicznych roznicy w lvlach :)
-= Intel Core i7 920 2670@4000MHz, ASUS P6T Deluxe, 6GB OCZ ReaperX DDR3 +-1600MHz , Gigabyte GeForce GTX 570 OC 1.28GB DDR5 Wind Force, 64GB FlashSSD+400GB+500GB S-ATA2 Samsung, Asus Xonar D2X, Logitech Z-5500 5.1 THX, Logitech G19 Keyboard, Logitech G700 Mouse , 24" BenQ G2400W=-

Zmiana zainteresowań ;)
http://www.youtube.com/user/Draxan198023 -Filmiki

brylant
Posty: 69
Rejestracja: 2007-06-20, 19:25

Re: D&D Online

Post autor: brylant »

Draxan pisze:Pamietam ze kiedys byl taki temat o tej gierce i nawet sie o niej wypowiadaliscie. Jako ze przymierzam sie do jej kupna ot tak z ciekawosci stad moja ciekawosc. Fajna ta gra wogole jest ? Jaki to typ gry, do czego jest podobna, Anarchy Online, Lineage 2, WoW ? Prosze osoby siedzace w temacie o jakies wypowiedzi :) . Z gory dziekuje :)
Dosc dlugo nie czytalem forum, a pozniej nie pofatygowalem sie o aktywne konto, tak wiecj temat zobaczylem dopiero dzisiaj. "I'm back" ;)

Przede wszystkim DDO jest zupelnie inne od wspomnianego LOTRO ze wzgledu na system walki (ssie w LOTRO) oraz od wielu mmo ze wzgledu na duza role skilla w walce(co wielu graczy sie zbytnio nie podoba, bo wiele rzeczy z ktorymi grupa 6osobowa(12tez) czesto sie robi w grupie 2-4osobowej dzieki zgraniu/taktyce etc).
Mi sie gra bardzo podoba, wrocilem do niej w grudniu, gram do teraz. Nie bede pisal zbyt wiele jaka gra jest bo sam sie przekonasz, chcialbym glownie doradzic zebys zaczal na Keeperze, chyba ze lubisz dzieciecy/ "i'm the best" klimat. Keeper to spadkobierca serwera boldrei z dobra baza RP/light-rp oraz powergamerow. Patrzac z tej strony, poziom skilla jest wyzszy na Keeperze, atmosfera jest w wiekszosci przyjazna, "dojrzala", serwer jest zywy caly dzien(aczkolwiek przed 18ta jset mniej graczy niz na devouverze). Ja gram w Fall, moje nicki to Ahaya/Coldim/Xenvhar/Barth, gdybys mial jakiekolwiek pytania to PM, jesli potrzebujesz jakis pakiet startowy to tez daj znac(i nie raportuj mi Ahayi:P) Jak troszkę pograsz to nie powinno byc problemu zebym cie zaprosil, ale Fall jest generalnie nastawiony na dobrych graczy, wiec nie moge zaprosic cie od razu(dobrych w sensie przede wszystkim podejscia do innych graczy, nie zapominania o "please" jak prosisz o cos etc. oraz jesli chodzi o skill - ale w tej czesci nie jestesmy juz tak zamknieci jak kiedys i jesli ktos chce sie uczyc drzwiczki sa otwarte). Nie ma gildii polskiej, rodacy sa raczej rozrzuceni po gildiach;)
ok rozpisalem sie, jakbys mial jakies pytania to pisz.

Awatar użytkownika
Draxan
Posty: 577
Rejestracja: 2007-02-28, 23:09
Gadu-Gadu: 2247936
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Draxan »

No wiec moje pierwsze wrazenia z D&D. Jest cholernie trudny, nie to co np. WoW czy tam L2. W D&D granie magiem to jakas masakra, nie moglem przejsc 1szo lvlowej misji :P . Ogolnie w tej grze wspulczynniki maja DUZE znaczenie, nie to co najczesciej w innych i granie w druzynie naprawde ma znaczenie a nie ze wiekszosc gry mozna sobie grac solo :) .
-= Intel Core i7 920 2670@4000MHz, ASUS P6T Deluxe, 6GB OCZ ReaperX DDR3 +-1600MHz , Gigabyte GeForce GTX 570 OC 1.28GB DDR5 Wind Force, 64GB FlashSSD+400GB+500GB S-ATA2 Samsung, Asus Xonar D2X, Logitech Z-5500 5.1 THX, Logitech G19 Keyboard, Logitech G700 Mouse , 24" BenQ G2400W=-

Zmiana zainteresowań ;)
http://www.youtube.com/user/Draxan198023 -Filmiki

ODPOWIEDZ