Ekran startowy płyty DVD

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
Mdc
Posty: 235
Rejestracja: 2007-02-27, 14:01
Gadu-Gadu: 3920178

Ekran startowy płyty DVD

Post autor: Mdc »

Mógłby mi ktoś wyjasnić jak można zrobić ekran startowy płyty DVD, na której będą znajdować się różne dane, pliki pdf, prezentacje filmy. Mam na myśli zrobienie coś takiego jak dawniej było gdy włożyło się do kompa płytkę komputer świata, czy inne CD-ACTION, że wyskakiwał ekran powitalny a następnie można było sobie wybrać co chce się przeglądać.
Jak zrobić automatyczne uruchomienie danej aplikacji po włożeniu płyty wiem, bo to wystarczy napisać w notatniku pliczek autorun.inf z odpowiednią komendą, jednak jak zrobić ten ekran powitalny, służący do przeglądania zwartości płyty?

Sprawa dosyć pilna więc jesli ktoś by mógł w prosty i przejrzysty sposób wyjasnić będę wdzięczny.
Życie nie jest mierzone liczbą oddechów, ale liczbą momentów, które zapierają nam dech w piersiach....

Stasheck
Posty: 1503
Rejestracja: 2007-02-27, 15:04
Gadu-Gadu: 2870729
Lokalizacja: T'au
Kontakt:

Re: Ekran startowy płyty DVD

Post autor: Stasheck »

Ten ekran to po prostu aplikacja, która to prezentuje. Jeśli nie chcesz sam tego pisać, to musisz na sieci poszukć.
Obrazek
Jeśli chcesz używać Dropbox, zarejestruj się z tego linka i na starcie dostaniesz +250MB! (ja też, za co z góry dziękuję!)

ODPOWIEDZ