Lenovo N200 - Usterkowość ?

Notebooki, komórki, PDA, odtwarzacze MP3...

Moderator: Moheratorzy

przemoprzem
Posty: 3
Rejestracja: 2008-01-25, 00:32
Gadu-Gadu: 0

Lenovo N200 - Usterkowość ?

Post autor: przemoprzem »

Witam wszystkich. ;)
Pytanie kieruje przede wszystkim do pracowników Morele.net:
1. Jak wypadają w statystykach zwrotów na serwis modele Lenovo N200? Będę chciał kupić dwa takie laptopy
Lenovo N200 T2330 Win XP
i nie chciałbym się zawieść. Modele R61 mają dosyć dobra opinie na rynku, ale czy to się też tyczy N200?
2. Czy "da się żyć" z powłoką odblaskową? Czy odbicia światła są porównywalne do odbić na CRT?
3. Czy kupując u Was, czyli Morele.net mogę przy odbiorze sprawdzić czy laptop jest "cały" i czy nie ma wypalonych pikseli? Fakt dla mnie ważny, w innym sklepie powiedzieli że nie ma takiej możliwości, a nie chce wydać 5 tysięcy + gratis denerwująca kropeczka na matrycy :shock:.

Awatar użytkownika
malina
Administrator
Posty: 1009
Rejestracja: 2007-02-26, 19:43
Gadu-Gadu: 470419
Skype: krzysztof.m.malinowski
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Post autor: malina »

przemoprzem pisze:3. Czy kupując u Was, czyli Morele.net mogę przy odbiorze sprawdzić czy laptop jest "cały" i czy nie ma wypalonych pikseli? Fakt dla mnie ważny, w innym sklepie powiedzieli że nie ma takiej możliwości, a nie chce wydać 5 tysięcy + gratis denerwująca kropeczka na matrycy :shock: .
To pytanie do obsługi sklepu, nie do forumowiczów ;)
Patriota piknikowy na emigracji

przemoprzem
Posty: 3
Rejestracja: 2008-01-25, 00:32
Gadu-Gadu: 0

Post autor: przemoprzem »

Czyli na forum nie ma pracowników Morele.net? Sądziłem że tak, dlatego napisałem tego posta :roll: . Może ktoś z użytkowników Lenovo N200 wyrazi swoją opinie ?

Awatar użytkownika
malina
Administrator
Posty: 1009
Rejestracja: 2007-02-26, 19:43
Gadu-Gadu: 470419
Skype: krzysztof.m.malinowski
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Post autor: malina »

przemoprzem pisze:Czyli na forum nie ma pracowników Morele.net?
Są, ale forum nie jest platformą kontaktu ze sklepem - od tego jest mail czy telefon.
Patriota piknikowy na emigracji

przemoprzem
Posty: 3
Rejestracja: 2008-01-25, 00:32
Gadu-Gadu: 0

Post autor: przemoprzem »

Z tym pytaniem nr 3 niby tak , choć jakby się uprzeć to ktoś kto kupował w Morele.net mógłby napisać - "Najpierw sprawdziłem, potem zapłaciłem" 8).
Na temat usterkowości Lenovo N200 może ktoś się wypowie?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Makonde
Posty: 590
Rejestracja: 2007-02-27, 17:25

Post autor: Makonde »

Szansa że pośród 370 zarejestrowanych użytkowników, z których ~100 jest aktywnych znajdzie się ktoś z N200 jest raczej.... nikła?

ODPOWIEDZ