Słuchawka bluetooth Nokia BH-102 jako urządzenie audio w XP

Notebooki, komórki, PDA, odtwarzacze MP3...

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Słuchawka bluetooth Nokia BH-102 jako urządzenie audio w XP

Post autor: Umara »

Poszukuję kogoś, kto miał do czynienia ze słuchawką bluetooth Nokia BH-102. Dokładnie chodzi mi o to, aby zmusić ją do działania pod systemem Windows XP. System oczywiście wykrywa sobie urządzenie, jako Bluetooth Audio, ale niestety w ustawieniach audio nic takiego nie ma. Co ciekawe, zarówno w Windows 7 jak i Windows Vista wszystko bangla jak należy. Czyli słuchawka jest dobrze wykryta, mogę ją sobie użyć jako normalną słuchawkę i mikrofon do kompa, a co za tym idzie uzyskać nowy wymiar rozmów przez Skype ;) Po prostu uwielbiam łazić po domu i pracy kiedy z kimś rozmawiam :)

Generalnie, dziwi mnie, że pod XP się wykrzacza. Podejrzewam, że jest to kwestia sterowników (na tych od M$ nie daje rady). Ale to są tylko moje podejrzenia. Miał ktoś podobne przejścia? Niekonieczne z tym sprzętem, może być jakaś analogiczna sytuacja, która mogłaby jakoś mnie naprowadzić na rozwiązanie.

Żeby nie było: ja słuchawki nie kupiłem, nawet nie była mi potrzebna do czegokolwiek :) Dostałem ją dzisiaj na konferencji i doszedłem do wniosku, że pozbywać się nie będę, a jakoś normalnie ją wykorzystam (do niecnych celów w domu i w pracy).

ODPOWIEDZ