iPhone na allegro

Notebooki, komórki, PDA, odtwarzacze MP3...

Moderator: Moheratorzy

Stasheck
Posty: 1503
Rejestracja: 2007-02-27, 15:04
Gadu-Gadu: 2870729
Lokalizacja: T'au
Kontakt:

Re: iPhone na allegro

Post autor: Stasheck »

Ciekawe, że wciąż używają słowa-klucza "Nigeria" :-) Tak jakby tylko idiotów chcieli kantować.
Obrazek
Jeśli chcesz używać Dropbox, zarejestruj się z tego linka i na starcie dostaniesz +250MB! (ja też, za co z góry dziękuję!)

L for Lucy
Posty: 1235
Rejestracja: 2007-02-27, 16:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tutejszy

Re: iPhone na allegro

Post autor: L for Lucy »

Stasheck pisze:Ciekawe, że wciąż używają słowa-klucza "Nigeria" :-) Tak jakby tylko idiotów chcieli kantować.
A na czym polega ten przekret? Chyba dyspnujac imeniem, nazwiskiem i numerem konta niewiele moga zrobic? Ja slysalem o prosbach o wplate pieniedzy na konta w Nigerii ale nie o tym ze to Nigeryjczycy nam wplacaja. :D
Wypełnia mnie aksjologiczna pustka.

Awatar użytkownika
malina
Administrator
Posty: 1009
Rejestracja: 2007-02-26, 19:43
Gadu-Gadu: 470419
Skype: krzysztof.m.malinowski
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: iPhone na allegro

Post autor: malina »

Patriota piknikowy na emigracji

Awatar użytkownika
Harry Lloyd
Posty: 1968
Rejestracja: 2007-04-06, 22:29
Gadu-Gadu: 755330
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: iPhone na allegro

Post autor: Harry Lloyd »

malina wrócił zza światów. Gdzie kolega był przez 5 miesięcy?
podpis

Stasheck
Posty: 1503
Rejestracja: 2007-02-27, 15:04
Gadu-Gadu: 2870729
Lokalizacja: T'au
Kontakt:

Re: iPhone na allegro

Post autor: Stasheck »

L for Lucy pisze:
Stasheck pisze:Ciekawe, że wciąż używają słowa-klucza "Nigeria" :-) Tak jakby tylko idiotów chcieli kantować.
A na czym polega ten przekret? Chyba dyspnujac imeniem, nazwiskiem i numerem konta niewiele moga zrobic? Ja slysalem o prosbach o wplate pieniedzy na konta w Nigerii ale nie o tym ze to Nigeryjczycy nam wplacaja. :D
W Polsce faktycznie niewiele, ale
a) poczytaj sobie, co się stało, jak Jeremy Clarkson udostępnił tylko swój numer konta publicznie
b) rzecz polega ca na tym, że ludzie wysyłają telefony dostając potwierdzenie wysłania kasy, ale wysłania w ten sposób, z którego można się wycofać (PayPal), ewentualnie wysyłają sprzęt na samo zapewnienie, że przelew został dokonany (to już szczyt głupoty)
Obrazek
Jeśli chcesz używać Dropbox, zarejestruj się z tego linka i na starcie dostaniesz +250MB! (ja też, za co z góry dziękuję!)

Awatar użytkownika
Simplex
Moherator
Posty: 5213
Rejestracja: 2007-02-26, 19:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: iPhone na allegro

Post autor: Simplex »

Jest jeszcze inny patent - Nigeryjczyk udaje, ze wysyla kase na konto firmy typu escrow - czyli takiej ktora posredniczy w transakcji i wyplaca kase sprzedajacemu dopiero wtedy kiedy towar dotrze do kupujacego, albo zwraca kase kupujacemu jezeli nie dotrze do niego towar od sprzedajacego.
Myk polega na tym ze to Nigeryjczyk proponuje skorzystanie z escrow no i podaje adres jakiejs stronki ktora niby swiadczy takie uslugi, tylko ze po sprawdzeniu whoisem okazuje sie ze strona zostala zalozona tydzien wczesniej przez szwagra tego Nigeryjczyka ;)
Pzdr,
Simplex

ASUS P8Z68 DELUXE | Core i7-2700K@4,6 GHz | 2x4GB GoodRAM 1333MHz | Gigabyte GeForce GTX 780Ti OC
Pioneer DVR-215BK | OCZ Vertex 4 | Corsair MX100 | HDD Samsung HD203UI & HD204WI | WD RED 3TB
Fractal Design Define R4 | Corsair RM750 | Thermarlight Macho HR-02 | Sound Blaster Zx | Logitech Z-5500 THX
Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 | Logitech Performance Mouse MX
LG 55LD650 | Galaxy Nexus 4| Kindle Voyage | PS3 Slim | X360 Slim

L for Lucy
Posty: 1235
Rejestracja: 2007-02-27, 16:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tutejszy

Re: iPhone na allegro

Post autor: L for Lucy »

Stasheck pisze: a) poczytaj sobie, co się stało, jak Jeremy Clarkson udostępnił tylko swój numer konta publicznie
Czyli Jaroslaw Kaczynski jednak mial racje, ze konta nie zakladal ;)
Wypełnia mnie aksjologiczna pustka.

Awatar użytkownika
Simplex
Moherator
Posty: 5213
Rejestracja: 2007-02-26, 19:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: iPhone na allegro

Post autor: Simplex »

Podobno jednak niedawno zalozyl. Co dalej? Zrobi prawo jazdy? Wyprowadzi się od mamy? Strach się bać!
Pzdr,
Simplex

ASUS P8Z68 DELUXE | Core i7-2700K@4,6 GHz | 2x4GB GoodRAM 1333MHz | Gigabyte GeForce GTX 780Ti OC
Pioneer DVR-215BK | OCZ Vertex 4 | Corsair MX100 | HDD Samsung HD203UI & HD204WI | WD RED 3TB
Fractal Design Define R4 | Corsair RM750 | Thermarlight Macho HR-02 | Sound Blaster Zx | Logitech Z-5500 THX
Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 | Logitech Performance Mouse MX
LG 55LD650 | Galaxy Nexus 4| Kindle Voyage | PS3 Slim | X360 Slim

ODPOWIEDZ