netmonitor w Samsungach

Notebooki, komórki, PDA, odtwarzacze MP3...

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
Mdc
Posty: 235
Rejestracja: 2007-02-27, 14:01
Gadu-Gadu: 3920178

netmonitor w Samsungach

Post autor: Mdc »

Wie ktoś może jak włączyć netmonitor w samsungach dokładnie, to model L760. Chciałbym dowiedzieć się z jakiego BTSa mój telefon bierze sygnał w danym momencie i z tego co wyczytałem Netmonitor jest w stanie mi to powiedzieć, jakkolwiek nigdzie nie znalazłem żadnej precyzyjnej informacji jak go uruchomić, możliwe iż ukryte jest to gdzieś w "Test mode" ale gdzie?

Pytanie bardzo hmm, specjalistyczne, można by powiedzieć bardziej na elektrode.pl ale tam pewnie otrzymam odpowiedź: jak nie wiesz to nie ruszaj, albo użyj funkcji "szukaj" a może tutaj na forum ktoś jest dobrze oblatany w kodach serwisowych do telefonów i coś pomoże :)
Życie nie jest mierzone liczbą oddechów, ale liczbą momentów, które zapierają nam dech w piersiach....

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Re: netmonitor w Samsungach

Post autor: Umara »

Wiem, że pewnie już znalazłeś i w ogóle, ale jakby mimo wszystko nie, to poczytaj sobie o kodach serwisowyc tutaj: http://www.samsungi.pl/viewtopic.php?t=2260
Do monitora sieci też jest. Ponoć niektórym kody z powyższej strony działają, a niektórym nie ;)

Awatar użytkownika
Mdc
Posty: 235
Rejestracja: 2007-02-27, 14:01
Gadu-Gadu: 3920178

Re: netmonitor w Samsungach

Post autor: Mdc »

stricte dostać się do czegoś takiego jak "netmonitor" nie udało mi się zrobić, kody serwisowe znalazłem i tam jedynie można podziałać aczkolwiek polecam zachować wzmożoną ostrożność, gdyż jak coś nazmieniamy to telefon nie ma czegoś takiego jak zworka "clear CMOS" :p o czym się sam przekonałem :p
Życie nie jest mierzone liczbą oddechów, ale liczbą momentów, które zapierają nam dech w piersiach....

ODPOWIEDZ