Motorola Milestone

Notebooki, komórki, PDA, odtwarzacze MP3...

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
jorzu
Posty: 794
Rejestracja: 2007-03-04, 17:03
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Lndn

Re: Motorola Milestone

Post autor: jorzu »

No to jeszcze trochę poczekasz. Ja zupełnie nie rozumiem całej tej "histerii" na Apple. Ok, sprzęt jest przedni, chodzi jak marzenie (choć to też zdarzają się zawisy), ale jakoś mnie nie pociąga. Miałem chwilę 4S, ale oddałem kobiecie i wróciłem do Titana jako głównego do pracy, a S2 jako gadżet. Wczoraj odebrałem wygraną Lumię 800, ale jednak zostaję przy Titanie, choć to kawał kloca.

A co do ICS na S2, to już za parę dni potwierdzę :)
War, war never changes...
GA-H87-HD3 | CORE i5 4570 @ 3,2 GHz | 4x4GB BALLISTIX 1600 | MSI GTX970 Gaming | PLEXTOR M5S 256 GB | SAMSUNG F3 1TB | ANTEC SONATA III + EARTHWATTS 500W | ACER P246H i kilka drobiazgow.
Sony Xperia Tablet Z 16GB LTE
Huawei P9 | iPhone 6 64GB

Qube-pl
Moherator
Posty: 1034
Rejestracja: 2007-02-26, 22:22

Re: Motorola Milestone

Post autor: Qube-pl »

No cóż tak już mam :) Fanboyem Apple nie jestem ale docieniam sprzet od nich jako najbardziej intuicyjny i przemyślany, dodatkowo wybijający sie ponad przeciętnosć wyglądem jak i działaniem.

Czy aby przypadkiem ICS na S2 już nie wyszedł? Coś mi sie tak obiło o uszy.

Co do Soniaka to jużma plus w stosunku do Motki, wytzymał prawie cały dzień bez ładowania :D, motka padła po kilku godzinach.

Oczywiście bawie sie telefonem.

ps w takich samych warunkach IP4s trzyma mi baterie 48h, ale licze że Soniak dobije do takiego wyniku jak sie bateria ułoży.

ps.jorzu to ile za tą Lumie?;)

Awatar użytkownika
jorzu
Posty: 794
Rejestracja: 2007-03-04, 17:03
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Lndn

Re: Motorola Milestone

Post autor: jorzu »

ICS wyszedł, ale czeka na "carrier approval", choć mam telefon bezpośrednio od Samsunga. Deko to posrane, ale co zrobić.
Jeżeli bawisz się telefonem całkiem sporo i 4S wytrzymuje ci dwa dni, to jest to mega kozak, bo generalnie przy średnim użytkowaniu wytrzymuje mi max 36h. Za to Titana ładuję co 4 dni :D
Muszę sprawdzić, czy wolno mi tą Lumię sprzedać od kopa, czy muszę przez jakiś czas ją przytrzymać, czasem są tu dziwne T&Cs. Poza tym jest niebieska :P I oczywiście udało mi się już na niej rysę zrobić na tym małym metalowym panelu z tyłu od aparatu i flasha. Jak mogę to ponegocjujemy, tyle że do Polski wybieram się dopiero w lipcu...
War, war never changes...
GA-H87-HD3 | CORE i5 4570 @ 3,2 GHz | 4x4GB BALLISTIX 1600 | MSI GTX970 Gaming | PLEXTOR M5S 256 GB | SAMSUNG F3 1TB | ANTEC SONATA III + EARTHWATTS 500W | ACER P246H i kilka drobiazgow.
Sony Xperia Tablet Z 16GB LTE
Huawei P9 | iPhone 6 64GB

ODPOWIEDZ