Google przejmuje Motorolę

Notebooki, komórki, PDA, odtwarzacze MP3...

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Google przejmuje Motorolę

Post autor: Umara »

Jak w temacie - Google przejmuje Motorolę - a przynajmniej produkcję smartphonów: KLIK. Aż mnie ciekawi co z tego wyjdzie :-)

Awatar użytkownika
DrZin
Moherator
Posty: 711
Rejestracja: 2007-02-27, 01:37
Lokalizacja: LOL City ;-)

Re: Google przejmuje Motorolę

Post autor: DrZin »

Wyjdzie z tego wkurzony Samsung i HTC dla których Google chcąc nie chcąc stało się konkurentem. Pozostaje pytanie, jak "zagrają" Motorolą - z jednej strony Google nie może sobie pozwolić na utratę kluczowych producentów, z drugiej wypadałoby, żeby ich własna firma jednak zarabiała. No chyba, że ukręcą łeb sprawie i zagarną wyłącznie patenty ale to raczej najmniej prawdopodobna opcja.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

L for Lucy
Posty: 1235
Rejestracja: 2007-02-27, 16:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tutejszy

Re: Google przejmuje Motorolę

Post autor: L for Lucy »

Przede wszystkim to nie Motorole tylko Motorole Mobility, a to drobna roznica.

A co z tego wyjdzie, to cholera wie, zalezy od planow googla. Troche dziwne gdyby nagle postanowili byc producentem hardware.

W kazdym razie moj Milestone po uslyszeniu tej wiadomosci sprobowal popelnic samobojstwo rzucajac sie na beton.
Wypełnia mnie aksjologiczna pustka.

Awatar użytkownika
jorzu
Posty: 794
Rejestracja: 2007-03-04, 17:03
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Lndn

Re: Google przejmuje Motorolę

Post autor: jorzu »

Z tego co ja czytałem, to głównym celem jest zebranie całkiem sporej bazy patentowej, co miałoby wspomóc producentów telefonów z Androidem w sądowych bojach z Apple i MS, dodatkowo wiadomo teraz kto będzie robił Nexusy....
War, war never changes...
GA-H87-HD3 | CORE i5 4570 @ 3,2 GHz | 4x4GB BALLISTIX 1600 | MSI GTX970 Gaming | PLEXTOR M5S 256 GB | SAMSUNG F3 1TB | ANTEC SONATA III + EARTHWATTS 500W | ACER P246H i kilka drobiazgow.
Sony Xperia Tablet Z 16GB LTE
Huawei P9 | iPhone 6 64GB

Stasheck
Posty: 1503
Rejestracja: 2007-02-27, 15:04
Gadu-Gadu: 2870729
Lokalizacja: T'au
Kontakt:

Re: Google przejmuje Motorolę

Post autor: Stasheck »

Cytuję za Roflcopter:
‎Dzis rano. Larry Page (CEO Google Corp.) zgubil telefon. Mówi wiec do asystenki: kup mi motorole. Mija kilka godzin, asystenka odzywa się do szefa: motorola kupiona!. Larry: który model???. Asystenka: model?!?
Obrazek
Jeśli chcesz używać Dropbox, zarejestruj się z tego linka i na starcie dostaniesz +250MB! (ja też, za co z góry dziękuję!)

ODPOWIEDZ