Problem notebook Toshiba Satellite C675 Dysk, instalacja W7

Notebooki, komórki, PDA, odtwarzacze MP3...

Moderator: Moheratorzy

Łysy
Posty: 3
Rejestracja: 2009-01-11, 18:49
Gadu-Gadu: 7777111

Problem notebook Toshiba Satellite C675 Dysk, instalacja W7

Post autor: Łysy »

Witam (przy okazji po długiej przerwie, pare lat mnie tutaj nie było) :)



Mianowicie, trochę juz wypadlem ze swiata komputerów (czymś innym sie zajmuje). A wiec tak, mam problem z nowym notebookiem Toshiby. Kupiłem go dla kogoś i prawie jak zawsze pozbywam sie oryginalnego shitu, który jest zainstalowany po zakupie. System sie uruchamiał 10minut, wiec od razu zlikwidowałem partycje i instalowałem system na nowo. Instalacja windows nie jest w stanie się uruchomić po pierwszym restarcie (w trakcie instalacji). Zmieniłem ustawienia kontrolera S-ATA z trybu ACHI na "Compatibility". Wówczas system uruchamia sie, instaluje, lecz bardzo mozolnie działa. Następnie na stacjonarnym komputerze usuwalem ponownie wszystkie partycje Acronisem (myslalem, ze moze Toshiba instaluje jakies paskudztwo, robiące zamieszanie w boot sektorze). Niestety bez skutku.... Na owym dysku z notebooka, probowalem instalowac system na innym laptopie oraz komputerze stacjonarnym - problem sie pojawia ten sam. Po zamontowaniu innego dysku do notebooka Toshiby wszystko działa bez zarzutu. Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł ? Czy poprostu dysk jest uszkodzony ?



Pozdrawiam Serdecznie

ODPOWIEDZ