Tanie oferty na komórkę

Notebooki, komórki, PDA, odtwarzacze MP3...

Moderator: Moheratorzy

Stasheck
Posty: 1503
Rejestracja: 2007-02-27, 15:04
Gadu-Gadu: 2870729
Lokalizacja: T'au
Kontakt:

Tanie oferty na komórkę

Post autor: Stasheck »

Czy ktoś na forum ma jakąś rozkminę nt. tanich/drogich ofert na komórkę? Kończy mi się kontrakt w Plusie, dosyć mało opłacalny (ok. 80 pln za ileśtam-set minut, z czego potrzebuję ok. 200 miesięcznie + 500 MB transferu na net - mniej więcej tyle ile mi trzeba).

Najchętniej przeszedłbym na kartę, moje doświadczenie w zakresie abo pokazuje że operator nigdy nie zawaha się wykorzystać faktu, że jestem do niego przywiązany; kompletnie nie mam jednak pomysłu która oferta na kartę by mi podchodziła (i trochę się gubię w gąszczu ofert). Nie jest jednak tak, że kompletnie wykluczam abo - dostałem fajną ofertę od Play, mniej więcej to samo co Plus, tylko o ponad połowę taniej.

Aha, telefon mam i nie chcę następnego.
Obrazek
Jeśli chcesz używać Dropbox, zarejestruj się z tego linka i na starcie dostaniesz +250MB! (ja też, za co z góry dziękuję!)

Awatar użytkownika
jorzu
Posty: 794
Rejestracja: 2007-03-04, 17:03
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Lndn

Re: Tanie oferty na komórkę

Post autor: jorzu »

Jestem w Play Fresh, dla mnie sprawdza sie rewelacyjnie, ale ja jestem w kraju max kilka razy w roku. Zasieg swoj, Plusa, a ostatnio dodali Orange i T. Minus jest taki, ze potrafi rozlaczyc jak jedziesz i sie miedzy sieciami przelaczasz.
War, war never changes...
GA-H87-HD3 | CORE i5 4570 @ 3,2 GHz | 4x4GB BALLISTIX 1600 | MSI GTX970 Gaming | PLEXTOR M5S 256 GB | SAMSUNG F3 1TB | ANTEC SONATA III + EARTHWATTS 500W | ACER P246H i kilka drobiazgow.
Sony Xperia Tablet Z 16GB LTE
Huawei P9 | iPhone 6 64GB

L for Lucy
Posty: 1235
Rejestracja: 2007-02-27, 16:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tutejszy

Re: Tanie oferty na komórkę

Post autor: L for Lucy »

Ja mam abonament w SS-Mobile, w sumie za 34 zlote jest 120 minut i 300 MB danych co mi wystarcza i jest chyba bardziej korzystne niz umowy na karte. Ale dla ciebie, chyba to bedzie za malo.
Wypełnia mnie aksjologiczna pustka.

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Tanie oferty na komórkę

Post autor: Umara »

ja mam w tej chwili abo w Play, płacę 39 miesięcznie i mam 350 minut i 1GB paczkę. Z tym, że przedłużałem ofertę na 5 dni przed wejściem nowych taryf. Teraz za podobną kwotę (35 zeta) jest 200 minut i 1GB paczka.

Postaram się żony dopytać jaka jest oferta na kartę w T-mobile. Dam Ci znać w najbliższych dniach (aczkolwiek podejrzewam, że rewelacji nie będzie, bo T od pewnego czasu jest mało konkurencyjne)

Awatar użytkownika
Simplex
Moherator
Posty: 5213
Rejestracja: 2007-02-26, 19:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Tanie oferty na komórkę

Post autor: Simplex »

Ja place 45zl, mam 400 minut i 1GB transferu. Przez pierwsze 6 miesięcy miałem darmowe do playa, a przez pierwsze 3 miesiące miałęm dodatkowo pakiety minut i smsów do wszystkich sieci (umowe podpisywalem we wrzesniu).

Z tym ze to byla jakas superoferta z "backoffice", w nazwie ktorą czasami daja jak sie ich postraszy, ze sie chce przejsc do innej sieci.

Z tego co widze to jest taka oferta, jaką dostają pracownicy play, czyli korzystna :)

http://forumplay.pl/showthread.php/776- ... lusive-MAX
Pzdr,
Simplex

ASUS P8Z68 DELUXE | Core i7-2700K@4,6 GHz | 2x4GB GoodRAM 1333MHz | Gigabyte GeForce GTX 780Ti OC
Pioneer DVR-215BK | OCZ Vertex 4 | Corsair MX100 | HDD Samsung HD203UI & HD204WI | WD RED 3TB
Fractal Design Define R4 | Corsair RM750 | Thermarlight Macho HR-02 | Sound Blaster Zx | Logitech Z-5500 THX
Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 | Logitech Performance Mouse MX
LG 55LD650 | Galaxy Nexus 4| Kindle Voyage | PS3 Slim | X360 Slim

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Tanie oferty na komórkę

Post autor: Umara »

Moja małżowina stwierdziła, że teraz w T nie ma żadnych ciekawych ofert z kartą i raczej do T w ogóle by się nie pchała (sama, mimo, że tam pracuje ma tel. w Playu).

ODPOWIEDZ