Fanboje Tak-Taka łączcie się ;)

Notebooki, komórki, PDA, odtwarzacze MP3...

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
MAMAKS
Posty: 41
Rejestracja: 2007-02-27, 10:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Z Moreli :)

Post autor: MAMAKS »

Simplex pisze:Nosisz przy sobie 3 telefony? ;)
Dobrze zgadles.
Na biurku lezy 6 z czego 2 do sprzedania.

Edit
Zapomnialem dodac, ze mam znajomych co nosza wiecej.
A tak na koniec - tutaj jest maniak komorek, ma wlasne mini muzeum
No Bass - No Fun

Awatar użytkownika
DrZin
Moherator
Posty: 711
Rejestracja: 2007-02-27, 01:37
Lokalizacja: LOL City ;-)

Post autor: DrZin »

Simplex pisze:Pytanie jak to się ma do przecietnych zarobków w Niemczech, oraz czy to aby na pewno jest najtansza mozliwa oferta. ;)
Nie wiem jak się ma ale dla mnie jest mocno drażniące. Z ofertą alternatywną już próbowałem, tyle, że wyszła z tego mina, bo się okazało że moja komórka nie lubi się z siecią E-Plusa i O2 (zasięg pojawiał się i znikał), więc jak na złość bezbłednie działa mi tylko Vodafone. Chyba czas na zmianę telefonu...
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Awatar użytkownika
docento
Posty: 149
Rejestracja: 2007-03-05, 14:54

Post autor: docento »

No to w tym momencie "Ktoś" moze sobie pobrac z Ery prowizje, swoją działke za nastepnego zlapanego klienta ;)
608 125 XXX - własnie aktywowany : )

Aha..... to ze podalem swoj nowy nr nie znaczy ze macie do mnie dzwonic w promocji "numerki za grosze" :P
Chyba ze jestes Taktakowcu drogi, seksowną dziewczynką, Wtedy dzwoń o kazdej porze :D
Ostatnio zmieniony 2011-02-01, 23:48 przez docento, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Umara »

docento pisze: Aha..... to ze podalem swoj nowy nr nie znaczy ze macie do mnie dzwonic w promocji "numerki za grosze" :P
Chyba ze jestes Taktakowcu drogi, seksowną dziewczynką, Wtedy dzwoń o kazdej porze :D
chyba namówię księgową z pracy aby do Ciebie zadzwoniła ;) przez telefon ma głos 18tki :P

A ja sobie chyba dzisiaj sprawię TakTaka. Przynajmniej będzie to jeden numer telefonu, na który nie będzie mnie można złapać.

Awatar użytkownika
Simplex
Moherator
Posty: 5213
Rejestracja: 2007-02-26, 19:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Simplex »

To zarzuć mi ten numer na priva, zawsze taniej ;)
Pzdr,
Simplex

ASUS P8Z68 DELUXE | Core i7-2700K@4,6 GHz | 2x4GB GoodRAM 1333MHz | Gigabyte GeForce GTX 780Ti OC
Pioneer DVR-215BK | OCZ Vertex 4 | Corsair MX100 | HDD Samsung HD203UI & HD204WI | WD RED 3TB
Fractal Design Define R4 | Corsair RM750 | Thermarlight Macho HR-02 | Sound Blaster Zx | Logitech Z-5500 THX
Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 | Logitech Performance Mouse MX
LG 55LD650 | Galaxy Nexus 4| Kindle Voyage | PS3 Slim | X360 Slim

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Umara »

zarzucę jak tylko kupię. Właśnie dostałem dziś gazetkę z wielkiego mediamarktu, który niestety otwierają w nowym sączu (to taka beznadziejna i brudna mieścina koło Limanowej) i jest tam jakaś śmieszna Nokia 1600 za całe 100 zeta. Także kombinacja tej nokii + starter w taktaku wydaje się w miarę dobrym pomysłem :)

ODPOWIEDZ