wybór sieci

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
ainur
Posty: 914
Rejestracja: 2007-02-27, 18:16
Tlen: extet

Post autor: ainur »

I wziąłem chello. Ekipa monterska właśnie wyszła. Całkiem nieźle mam to rozplanowane więc matka nie będzie bluzgać, że kolejne kable zalegają w domu. A prędkość... mniam :)
rafalbill.blogspot.com - short portfolio

Awatar użytkownika
ainur
Posty: 914
Rejestracja: 2007-02-27, 18:16
Tlen: extet

Post autor: ainur »

WAŻNE:
na przyszłość jeśli ktoś gra dużo po sieci i chce brać chello, to niech dobrze się zastanowi!
bo coś się rypnęło na liniach chello i w wielu grach jest duży problem - gubią się pakiety, co skutkuje cały czas disconnectami
taki problem mam w Eve - wywala mnie co kilka minut
co ciekawe, na lapie który łączy się z netem przez kompa jako bramę, wszystko działa perfekcyjnie
wpakowałem się z jednego ch... providera, który ciął sieć na drugiego, który gubi pakiety - god hates me

dla L4L: tak, na aster też występuje ten problem w Eve choć rzadziej :twisted:
rafalbill.blogspot.com - short portfolio

Awatar użytkownika
malina
Administrator
Posty: 1009
Rejestracja: 2007-02-26, 19:43
Gadu-Gadu: 470419
Skype: krzysztof.m.malinowski
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Post autor: malina »

ainur pisze:wpakowałem się z jednego ch... providera, który ciął sieć na drugiego, który gubi pakiety - god hates me
Brat gra w World of Warcraft i nie narzeka (tzn narzeka jak ściągam obrazy linuksów ;)) - łącze to Chello 4Mbps.
Patriota piknikowy na emigracji

Awatar użytkownika
ainur
Posty: 914
Rejestracja: 2007-02-27, 18:16
Tlen: extet

Post autor: ainur »

Bo z tym jest różnie. I zależy też od gry. Wczoraj szukałem na sieci o chello przez parę godzin i wyciągnąłem dwa wnioski:
1) chello zrywa połączenie w Eve - w zdecydowanej większości info
2) z innymi grami bywa różnie - jedna działa, druga nie - ludzie pisali o problemach np z Tabula rasa, FFXI, Enemy territory

odnośnie WoWa, to wyczytałem że niektórzy na chello odnotowują ogromne lagi sięgające parunastu tysięcy ms ale tutaj akurat nie wiadomo, czy to raczej wina upc czy chello
rafalbill.blogspot.com - short portfolio

ODPOWIEDZ