internet mobilny

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
Mdc
Posty: 235
Rejestracja: 2007-02-27, 14:01
Gadu-Gadu: 3920178

internet mobilny

Post autor: Mdc »

Używa ktoś z was może jakiegoś internetu mobilnego w laptopie czy zwykłej stacjonarce?

Potrzebuje wybrać jakiegoś sensownego operatora który nie będzie leciał w gumy i nie będzie dostarczał mi neta z prędkością 128kbit/s czy jeszcze mniej. Dlatego użytkowników różnych internetów mobilnych w Krk prosiłbym o opinie jak to działa w naszym mieście. Internet byłby głownie używany w okolicach ulicy Zakopiańskiej/Judyma.
Życie nie jest mierzone liczbą oddechów, ale liczbą momentów, które zapierają nam dech w piersiach....

Qube-pl
Moherator
Posty: 1034
Rejestracja: 2007-02-26, 22:22

Re: internet mobilny

Post autor: Qube-pl »

Mam W Iphone paczke danych dostarczonych z Play. Działa mi to na wszystkich nadajenikach Play, Plus oraz Orange od niedawna. Oczywioście bez dodatkowych opłat.

W mieście najcześciej łapie jako najmocniejszy sygnał 3G UMTS nadajniki Play-a, choć zawsze moge sie recznie przełaczyć na inny jeśli miałbym taką ochotę.

Poza miastem głownie na nadajnikach Plus-a z racji bardziej rozbudowanej infrastruktury.

Wszystko oczywiście w pakiecie 1GB, po przekroczeniu którego spada prędkość, choć mi sie to jeszcze nie zdarzyło.


Generalnie jeśli decydowałbyś sie na Play-a to sprawdź wcześniej czy internet będziesz miał darmowy także na nadajnikach Plusa gdyż podobno do tej pory są różne wersje z tym netem.

Wydaje sie, że pakiet danych zaszyty w abo telefonicznym działa bez dodatkowych opłat, natomiast już w typowej ofercie interetowej tylko na nadajnikach własnych i za przesył danych poza siecią macierzystą trzeba płacić.

L for Lucy
Posty: 1235
Rejestracja: 2007-02-27, 16:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tutejszy

Re: internet mobilny

Post autor: L for Lucy »

Ja uzywam IPlusa od Plusa i Blueconnecta od T Mobile i iPlus jest co najmniej o dwie klasy lepszy. Nie wazne czy w miescie czy poza nim.
Wypełnia mnie aksjologiczna pustka.

ODPOWIEDZ