problem z siecią/kompem (rootkit/router?)

Moderator: Moheratorzy

brylant
Posty: 69
Rejestracja: 2007-06-20, 19:25

problem z siecią/kompem (rootkit/router?)

Post autor: brylant »

Ostatnio odnotwałem, że podczas gry w Diablo 3 czasami zawiesza mi się gra tak jakbym miał duży ms, jednak nie mija ta sytuacja i muszę na twardo grę zrestartować. Niby nic, ale stwierdziłem, że sprawdze na routerze połączenia i sporo jest rzeczy których pochodzenia nie jestem pewien. Do tego wczoraj 2 komputery u mnie w sieci domowej grały w D3 i tylko na jednym wystąpił problem - na drugim nic(QoS jest ustawiony tak by komputer stacjonarny miał wyższy priorytet niż laptop na którym problem nie wystąpił)
Dodatkowo od jakiegoś czasu zauważyłem problem z wyskakującymi "z nikąd" addami w firefoxie. Link do screena z routera po czystym "wstaniu systemu" (.120 to mój PC): www.tinypic.pl/65aobuu0f4v0
Ściągnąłem więc Mawarebytes anti-rootkit i wg. skanu mam "Physical Sector 2048 on drive 0 (Unknown Rootkint VBR Infection)" - próbuję go usunąć ale zero efektu.Log z olt: http://wklejto.pl/139863

Będę wdzięczny za pomoc.

Stasheck
Posty: 1503
Rejestracja: 2007-02-27, 15:04
Gadu-Gadu: 2870729
Lokalizacja: T'au
Kontakt:

Re: problem z siecią/kompem (rootkit/router?)

Post autor: Stasheck »

Trochę na marginesie, ale próbowałeś QoS wyłączyć?
Obrazek
Jeśli chcesz używać Dropbox, zarejestruj się z tego linka i na starcie dostaniesz +250MB! (ja też, za co z góry dziękuję!)

ODPOWIEDZ