Jakiś player MP3 - jak to włączyć?

Moderator: Moheratorzy

Dżii
Posty: 210
Rejestracja: 2007-03-30, 15:10
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Dżii »

Znajomi kupili takie cudo http://www.vakoss.com/motion.asp?siteid ... 4&cat=1601
Obrazek
Czy ktoś wie jak to włączyć? :D Wczoraj mi to przynieśli, rzuciłem okiem, poprzyciskałem wszystkie przyciski. Zero reakcji więc stwierdziłem że jest uwalony. Wymienili i dalej to samo.
Ma ktoś jakiś pomysł jak to cudo się uruchamia? :D

[ Komentarz dodany przez: DrZin: 2007-12-08, 14:08 ]
Wydzieliłem z wątku o MPtrójce Lucka - nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora.

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Umara »

po prostu naciśnij dłużej przycisk PLAY i się włączy (dłużej to pewnie parę sekund) - w ten sam sposób wylączasz to COŚ. A przynajmniej tak pisze w manualu do tego playerka.

Dżii
Posty: 210
Rejestracja: 2007-03-30, 15:10
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Dżii »

Następny też chyba jest popsuty. Po podłączeniu do ładowarki zaczyna "błyskać" ekran. Zero reakcji na przyciski.
Cudo kupione w Makro jakby ktoś chciał sobie sprezentować taki wynalazek :mrgreen:
Co się dzieje z takimi urządzeniami jednorazowymi? Idą na przemiał czy ktoś to naprawia np. na Białorusi lub innym trzecim świecie i sprzedaje?

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Umara »

Jakby to było naprawiane na Białorusi, to jeszcze świeciła by cała obudowa, robiło by kawe, herbate i jeszcze samo pizze zamawiało ;)
Tanie playerki nie są naprawiane, ponieważ nie opłaca ich się naprawiać. Takie badziewie jak ten vakoss pewnie w Chinach kosztuje jakieś 20 złotych. A i tu pewnie przesadziłem z ceną.
Playerki są wysyłane na gwarancje do dystrybutora na Polske, a dystrybutor przysyła nowy.
Polecam sprawdzenie playerka na miejscu w Makro w punkcie gwarancyjnym. Jak zostanie wymieniony na nowy, należy zrobić to samo. I dopiero po upewnieniu się, że badziewie działa, wyjść ze sklepu.

A na pewno przytrzymałeś dłużej przycisk play? Tak pare sekund?

Dżii
Posty: 210
Rejestracja: 2007-03-30, 15:10
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Dżii »

Przytrzymywałem każdy dostępny przycisk :) Po godzinie ładowania player zaczął właśnie dawać oznaki życia w postaci mrugającego ekranu. Znajomi kupili tego "mp4" playera dzieciom na Mikołaja. On z mp4 ma wspólną tylko nazwę :)

Z tą naprawą to chodziło mi o to że np. teraz z Niemiec i Włoch są przywożone telewizory. Nasi fachowcy je reperują i sprzedają. Gdzieś, kiedyś czytałem że Nokie DCT3 są "regenerowane" i sprzedawane w Afryce u tamtejszych operatorów. Pomyślałem sobie że może jakiś oszczędny naród zacznie naprawiać takie zepsute playerki

ODPOWIEDZ