[Kupię] Druk 3D

Tutaj kupisz, sprzedasz komputery, podzespoły i inne różności.

Moderatorzy: Moheratorzy, Administracja

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1011
Rejestracja: 2007-02-27, 09:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

[Kupię] Druk 3D

Post autor: Piotrek »

Hej,

Szukam kogoś z dostępem do drukarki 3D. Pękł mi drobny plastik w samochodzie, rygiel od schowka. Wymiary orientacyjne to 35x20x5mm, maleństwo. Zapłacę w złotówkach, euro bądź piwach - wedle woli. Mam gotowy projekt w .stl, wrzucić na drukarkę i już. Kolor najchętniej czarny, ale przeboleję inny, jeśli to będzie mieć albo nie mieć :)

Pozdrawiam
Piotrek

L for Lucy
Posty: 1235
Rejestracja: 2007-02-27, 16:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tutejszy

Re: [Kupię] Druk 3D

Post autor: L for Lucy »

Hmm, Jeśli samochód to nie jakiś Talbot Lago, albo Inny Vanden Plas to czy nie prościej kupić takie coś na Allegro? W temacie plastików wnętrza jest tam prawie wszystko.
Wiem, że nie na temat. :-)
Wypełnia mnie aksjologiczna pustka.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1011
Rejestracja: 2007-02-27, 09:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kupię] Druk 3D

Post autor: Piotrek »

Uwierz - szukałem i rozważałem :) Auto niezbyt egzotyczne go A4 B6 Avant. Rzecz w tym, że ten rygielek to towar deficytowy. Jest to element dość łamliwy i na rynku jest głównie jako składowa większego elementu (schowek na trójkąt w klapie bagażnika, ze sprawnym ryglem 150zł+), czasem solo, ale 50zł+. Dość drogo jak za taki kawałek plastiku. Ludzie dorabiają z aluminium bo jest taniej i zdecydowanie trwalej. Ja idę w ABS :)

Ogłoszenie w kwestii rygla w sumie już nieaktualne - znalazłem firmę w Krakowie, która mi to wydrukowała w cenie 23zł/2szt i jak na razie rygiel śmiga aż miło, wygląda i działa jak oryginał. Z trwałością zobaczymy za rok ;)

Gdyby ktoś jednak takową drukarkę miał/miał dostęp, to chętnie od czasu do czasu bym coś wydrukował w rozsądnej cenie ;)

ODPOWIEDZ