[Kupię] Hosting

Przedawnione/zamknięte ogłoszenia

Moderatorzy: Moheratorzy, Administracja

Awatar użytkownika
combain
Posty: 288
Rejestracja: 2007-02-28, 20:08
Gadu-Gadu: 8251211
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

[Kupię] Hosting

Post autor: combain »

Potrzebujemy nowego serwera na naszą stronę i forum www.enduro69.pl, obecna nazwa.pl jest po prostu nieopłacalna - zaproponowano nam ponad 500 zł za rok przy przedłużaniu lub 270 przy opcji zakupu nowego serwera. Obsługa klienta kiepska.

Ważne by nie było limitów połączeń na mysql, mamy relatywnie duży ruch na minichacie. Baza jest nieduża, transfer też, wiec nie gra to większej roli.

Poza tym (i stabilnością oczywiście) brak większych wymagań, najlepiej gdyby była możliwość umowy na 2 lata.

Sprawa dość pilna, jakieś sugestie, oferty ?


Co myślicie o linuxpl.com , lh.pl ?

suchyy
Posty: 124
Rejestracja: 2007-11-29, 17:28
Gadu-Gadu: 0

Re: [Kupię] Hosting

Post autor: suchyy »

Nie mam ogromnego doświadczenia, ale http://www.dawnotemuwkrakowie.pl postawiłem właśnie na linuxpl.com
Startowałem od najtańszego pakietu, ale teraz jestem na W5GB. Normalnie mam od 300 do 1000 odwiedzin dziennie, ale już kilka razy miałem niezłe skoki (ruch z Wykopu, Reddita, Onetu) i nigdy nie miałem problemów:

Obrazek

Moim zdaniem powinieneś uważać na oferty, które chwalą się nieograniczonym transferem w niskiej cenie. Kolega ostatnio przejechał się na az.pl, a szukając miejsca dla siebie naczytałem się też o ovh.pl i ich tanim hostingu. Niby masz nieograniczony transfer, ale jak zacznie się nagle większy ruch to węszą spisek i blokują Ci konto w momencie, w którym najbardziej potrzebujesz, żeby wszystko działało.

Zablokowany