[K] Monitor, mobo LGA

Przedawnione/zamknięte ogłoszenia

Moderatorzy: Moheratorzy, Administracja

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1011
Rejestracja: 2007-02-27, 09:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

[K] Monitor, mobo LGA

Post autor: Piotrek »

Hej,

Potrzebuję złożyć po taniości komputer, na którym można będzie pograć w mniej wymagające gry, ew takie sprzed 3-4 lat na rozsądnym poziomie (detale medium ;)).

Szukam:

CPU - myślałem o C2D, coś 2,5GHz w górę, ale nie jestem uprzedzony do AMD. Cena/wydajność gra kluczową rolę. - zakupiony od Pinkiego.
Mobo - coś pod ww. procka. Wymagań za wiele nie ma, byle sprawne, PCIEx16, bezproblemowe. LGA 775, obsługa E7200.
Monitor - myślę, że 21" w górę. Najchętniej 22" 1680/1050.
Obudowa - coś czarnego (ew. ze wstawkami), zgrabnego, stan minimum dobry, bez większych braków (brak jednej zaślepki 5,25 czy kilku od śledzi z tyłu jest akceptowalny). - zakupiona od Nevermore

Pamięć, grafę, dysk, dvd, zasilacz, klawiaturę, mychę mam. Chyba o niczym nie zapomniałem? :D

Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
Nevermore
Posty: 670
Rejestracja: 2007-02-27, 23:07
Gadu-Gadu: 2496099

Re: [K] Komputer

Post autor: Nevermore »

Jeżeli interesują Cię części, a nie tylko całość, to mam obudowę CoolerMaster Centurion 534 - stan dobry (może jakaś drobna ryska, nie pamiętam), raczej komplet (chyba, że brakuje jakiejś jednej zaślepki 5,25" - znów, nie pamiętam). Leży to od dawna w pracy pod stołem i zajmuje mi miejsce, więc chętnie się pozbędę za "co łaska", albo nawet na coś zamienię.
Asus N750JV + Asus U24E

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1011
Rejestracja: 2007-02-27, 09:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [K] Komputer

Post autor: Piotrek »

Wygląda fajnie :) Można by dziś podjechać po odbiór? :D

Zablokowany