[S] Wielka wyprz ;)

Przedawnione/zamknięte ogłoszenia

Moderatorzy: Moheratorzy, Administracja

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1011
Rejestracja: 2007-02-27, 09:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

[S] Wielka wyprz ;)

Post autor: Piotrek »

Hej,

Robiąc porządki znalazłem kilka "skarbów", które nie są mi już potrzebne. Może u kogoś znajdą zastosowanie ;) Ceny można przyjąć Allegro -20%.

Asus A636N - palmtop/pocketpc/whateva ;) Stan bardzo dobry, bateria sprawna (w stanie czuwania na pewno kilka dni, dokładnie nie testowałem). 100zł - rezerwacja Ciapka
Xtreamer eTrayz - 2 dyskowy NAS, stan idealny, mało używany, dużo funkcji. Demon prędkości to nie jest, ale jako magazyn sprawdza się wyśmienicie. 150zł - wysłane do Vacka
Asus MyCinema U3100 Mini (biały) tunner DVB-T - prawie nieużywany, oczywiście w pełni sprawny. Kupiony do używania z laptopem, w praktyce kurzy się w pudełku. Dokładny model dodam wieczorem. 40zł - wysłane do Vacka
HTC Dream (Era G1) - pierwszy smartphone z Androidem, klasyk :) Obecnie jakiś zmodowany 2.2, można wgrać ostatni oficjalny (1.6). Na pierwszego smartphona dla dziecka jak znalazł ;) 100zł
Sony Ericsson Xperia Arc - bardzo fajny telefon, duży ekran, oficjalny Andek 4.0, są customy na 4.1. Telefon używany dosłownie 3-4 miesiące (choć ma 2 lata). Stan bdb- (to nie Gorilla). Bez simlocka. 450zł?

c.d.n.

Awatar użytkownika
Vacek
Posty: 73
Rejestracja: 2008-04-23, 08:39
Gadu-Gadu: 287543
Lokalizacja: Brzesko

Re: [S] Wielka wyprz ;)

Post autor: Vacek »

Piotrek pisze:Hej,

Robiąc porządki znalazłem kilka "skarbów", które nie są mi już potrzebne. Może u kogoś znajdą zastosowanie ;) Ceny można przyjąć Allegro -20%.

Asus A636N - palmtop/pocketpc/whateva ;) Stan bardzo dobry, bateria sprawna (w stanie czuwania na pewno kilka dni, dokładnie nie testowałem). 100zł
Xtreamer eTrayz - 2 dyskowy NAS, stan idealny, mało używany, dużo funkcji. Demon prędkości to nie jest, ale jako magazyn sprawdza się wyśmienicie. 150zł
Asus tunner DVB-T - prawie nieużywany, oczywiście w pełni sprawny. Kupiony do używania z laptopem, w praktyce kurzy się w pudełku. Dokładny model dodam wieczorem. 40zł
HTC Dream (Era G1) - pierwszy smartphone z Androidem, klasyk :) Obecnie jakiś zmodowany 2.2, można wgrać ostatni oficjalny (1.6). Na pierwszego smartphona dla dziecka jak znalazł ;) 100zł

c.d.n.
Witam, chciałbym Asusa i NASa, jak zrobisz cene dla "hurtownika" to zastanawiam się też nad tunerem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1011
Rejestracja: 2007-02-27, 09:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [S] Wielka wyprz ;)

Post autor: Piotrek »

W temacie PPC, Ciapek był szybszy (PW), czekam na konkret od niego. Co do zniżki, to przy 3 elementach mogę tunner dorzucić za pół ceny, ale taniej to już by była rozrzutność z mojej strony ;)

Edit: Tunner został zaktualizowany w pierwszym poście.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1011
Rejestracja: 2007-02-27, 09:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [S] Wielka wyprz ;)

Post autor: Piotrek »

Dodana Xperia Arc.

Zablokowany