Beyond - przyszłość

Moderatorzy: Moheratorzy, Administracja

Czy forum powinno istnieć?

Tak - bo służy do kontaktu z innymi
4
80%
Nie
1
20%
Nie wiem
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Beyond - przyszłość

Post autor: Umara »

Panie i Panowie.
Jak część z was się orientuje forum znajduje się na moim serwerze i jestem również właścicielem domeny.
Dbam o to, żeby forum działało jak należy. W związku z tym zainstalowałem również certyfikat SSL dla beyondpc.pl.

Natomiast nasuwa się pytanie - czy to forum powinno istnieć? Obecnie służy nam głównie do umawiania się na piwo ;) Oczywiście nie mam nic przeciwko istnieniu i nadal będę to forum hostował. Po prostu chcę poznać opinię.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1011
Rejestracja: 2007-02-27, 09:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Beyond - przyszłość

Post autor: Piotrek »

Dla mnie to forum to taki pomnik moich beztroskich czasów i fajnych wspomnień. Chętnie na niego rzucam okiem (RSS), ale nie chciałbym, żeby był to dla kogoś kłopot (security updates, $$$).

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Beyond - przyszłość

Post autor: Umara »

Piotrek pisze:Dla mnie to forum to taki pomnik moich beztroskich czasów i fajnych wspomnień. Chętnie na niego rzucam okiem (RSS), ale nie chciałbym, żeby był to dla kogoś kłopot (security updates, $$$).
Jak już napisałem - dla mnie to nie problem :)
Po prostu sprawdziłem statystyki ruchu sieciowego do beyonda i szczerze mówiąc jest ona żadna ;)

Awatar użytkownika
currahee
Posty: 1621
Rejestracja: 2007-02-27, 19:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ruczaj

Re: Beyond - przyszłość

Post autor: currahee »

Prawdą jest, że ostatnio nie zaglądam zbyt często ale darzę to Forum dużym sentymentem (tak jak napisał Piotrek wspomnienie fajnych czasów - chyba jesteśmy już starzy ;)), także jeśli to nie kłopot chciałbym aby jeszcze zostało.
Tako rzecze currahee.

Stasheck
Posty: 1503
Rejestracja: 2007-02-27, 15:04
Gadu-Gadu: 2870729
Lokalizacja: T'au
Kontakt:

Re: Beyond - przyszłość

Post autor: Stasheck »

Założyłem grupę na fejsie, dla osób które mają na fejsie konto: Weterani Beyond PC. Wystarczy podać nick z forum, żeby zostać przyjętym.

Zdaję sobie sprawę, że ładnych parę osób tutaj może zwyczajnie nie mieć konta fejsowego, ale dla pozostałych interakcja będzie potencjalnie większa, niż przez to forum.

Jakby co, to jestem za istnieniem forum, choćby po to, żeby było gdzie podać datę spotkania na piwo :D
Obrazek
Jeśli chcesz używać Dropbox, zarejestruj się z tego linka i na starcie dostaniesz +250MB! (ja też, za co z góry dziękuję!)

ODPOWIEDZ