Dobre taryfy w Krakowie

Rozmowy o wszystkim i o niczym ;)

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
DrZin
Moherator
Posty: 711
Rejestracja: 2007-02-27, 01:37
Lokalizacja: LOL City ;-)

Dobre taryfy w Krakowie

Post autor: DrZin »

Gość ode mnie z firmy wybiera się na weekend do Polski, konkretnie do Krakowa właśnie. Wie już, że jestem z tych okolic więc pyta się o różne rzeczy. Będzie chciał nieco pozwiedzać miasto, a że transport z punktu A do B odbywać się będzie najprawdopodobniej taksówką, to nawinęło sie pytanie z kim warto jeździć. Ja przyznam się, że z taryfy w Krakowie prawie nie korzystałem, a ostatni przejazd był wieki temu. Chciałbym zatem zapytać bardziej zorientowanych, co teraz sensownego jeździ w Kraku. Najważniejsze, żeby to był sprawdzony i uczciwy przewoźnik, w końcu nie chciałbym, żeby znajomy miał jakieś niemiłe przejścia rodem z pewnego odcinka "Usterki". To jak, pomożecie?
Ostatnio zmieniony 2007-03-07, 23:25 przez DrZin, łącznie zmieniany 3 razy.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Awatar użytkownika
malina
Administrator
Posty: 1009
Rejestracja: 2007-02-26, 19:43
Gadu-Gadu: 470419
Skype: krzysztof.m.malinowski
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Post autor: malina »

Ja polecam Barbakan - 9661 - i Dwójki - 9622. (nry ze stacjonarki, z komórki dodać 12, z komórki zagranicznej +4812)
Patriota piknikowy na emigracji

Awatar użytkownika
MAMAKS
Posty: 41
Rejestracja: 2007-02-27, 10:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Z Moreli :)

Post autor: MAMAKS »

Tez polecam Barbakan (numer z komorki *4444 - jesli dalej aktualny).
Co do uczciwosci to prawda jest taka, ze to nie zalezy od korporacji tylko od tego na jakiego konkretnego taksowkarza sie trafi. Korporacje sa tylko od tego zeby klientowi znalezc wolnego taksowkarza w poblizu. Korporacja z tego nic nie ma (kazdy takswkarz placi im miesiecznie jakas kwote za to ze maja tabliczke i moga sluchac zgloszen) dlatego zwisa im czy taksowkarz oszukuje czy nie.
No Bass - No Fun

Awatar użytkownika
DrZin
Moherator
Posty: 711
Rejestracja: 2007-02-27, 01:37
Lokalizacja: LOL City ;-)

Post autor: DrZin »

Dzięki za pierwsze typy. Zupełnie zapomniałem jeszcze dodać pewne istotne wymaganie: możliwość zamówienia taksówki w innym języku niż polski ;)
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Awatar użytkownika
MAMAKS
Posty: 41
Rejestracja: 2007-02-27, 10:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Z Moreli :)

Post autor: MAMAKS »

Nie mialem takiej potrzeby wiec nie jestem w stanie udzielic takiej odpowiedzi.
No Bass - No Fun

L for Lucy
Posty: 1235
Rejestracja: 2007-02-27, 16:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tutejszy

Post autor: L for Lucy »

DrZin pisze:Dzięki za pierwsze typy. Zupełnie zapomniałem jeszcze dodać pewne istotne wymaganie: możliwość zamówienia taksówki w innym języku niż polski ;)
9191 - akceptują najwięcej kart kredytowych i raczej nie oszukają cudzoziemca. Ale to jedna z droższych sieci (albo i najdroższa). Z tanich dwójki: 012 422 22 22
Wypełnia mnie aksjologiczna pustka.

Awatar użytkownika
DrZin
Moherator
Posty: 711
Rejestracja: 2007-02-27, 01:37
Lokalizacja: LOL City ;-)

Post autor: DrZin »

MAMAKS pisze:Nie mialem takiej potrzeby wiec nie jestem w stanie udzielic takiej odpowiedzi.
Spoko, szczerze mówiąc nie sądzę, żeby w którejkolwiek z wyżej wymienionych były z tym problemy. Natomiast gdyby ktoś po prostu wiedział, że w danej centrali "nie lubią" porozumiewać się w innym języku, to niech da znać. ;)
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Awatar użytkownika
jorzu
Posty: 794
Rejestracja: 2007-03-04, 17:03
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Lndn

Post autor: jorzu »

Na Barbakan z Plusa jest jeszcze numer friko - 800 400 400. A najdrozsze teraz to chyba City jest.
War, war never changes...
GA-H87-HD3 | CORE i5 4570 @ 3,2 GHz | 4x4GB BALLISTIX 1600 | MSI GTX970 Gaming | PLEXTOR M5S 256 GB | SAMSUNG F3 1TB | ANTEC SONATA III + EARTHWATTS 500W | ACER P246H i kilka drobiazgow.
Sony Xperia Tablet Z 16GB LTE
Huawei P9 | iPhone 6 64GB

Awatar użytkownika
Makonde
Posty: 590
Rejestracja: 2007-02-27, 17:25

Post autor: Makonde »

Polecam Lajkonika (2673535 z komórki :P), zawsze miło i sprawnie. Odradzam MPT

Awatar użytkownika
DrZin
Moherator
Posty: 711
Rejestracja: 2007-02-27, 01:37
Lokalizacja: LOL City ;-)

Post autor: DrZin »

Dzięki Wam bardzo za typy. Myślę, że gość ma już z czego wybierać.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

ODPOWIEDZ