Fan Klub Roku 2010

Rozmowy o wszystkim i o niczym ;)

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
Deo
Posty: 488
Rejestracja: 2007-02-28, 16:41
Lokalizacja: Krk

Fan Klub Roku 2010

Post autor: Deo »

Kumotrzy, możecie oddać głos na OCP ? ;)
Fan Klub Roku 2010

Awatar użytkownika
DrZin
Moherator
Posty: 711
Rejestracja: 2007-02-27, 01:37
Lokalizacja: LOL City ;-)

Re: Fan Klub Roku 2010

Post autor: DrZin »

Chyba się wszyscy rzucili bo strona wysiadła (503 Service Temporarily Unavailable). Nawet dobrze bo nie lubię Skody :twisted:
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Awatar użytkownika
Deo
Posty: 488
Rejestracja: 2007-02-28, 16:41
Lokalizacja: Krk

Re: Fan Klub Roku 2010

Post autor: Deo »

Dlaczego nie lubisz Skody ?? Ja kupiłem Octavie 2FL 1.9TDI i jestem z niej bardzo zadowolony.

Za 60k PLN nie dostałbym lepszego nowego samochodu w tym segmencie (używane samochody przestały mnie interesować).

Fiat oferował Bravo, w silniku 1.4 Turbo (benzyna ofc.) - fajne auto, ale ma mniej miejsca z tyłu niż Octavia,
Ford Focusa 1.6 (benzyna), Peugot 208 , Opel Astre 1.4 i to z wielką łaską.
Toyota oferowała mi Yaris z szybami na korbę :roll: :lol: Do Aurisa musiałbym dołożyć 5k PLN.
VW oferowali mi Polo,w Seacie nową Ibizę. W Hondzie zaproponowali mi Civica, ale musiałbym dołożyć około 8 - 10k PLN a do nowego City (1.4 90KM) 5k PLN.
Nowy Lancer Sedan mi się bardzo podobał, ale 1.5 to nie jest fajny motor do tego auta.
Myślałem o Kia Cee'd, ale jakość wykończenia mnie zraziła do tej marki.
Renault i Citroen mnie nie interesował (nowej Megane jeszcze nie było w sprzedaży a C4 mi się nie podoba), Chevrolet - kto w ogóle kupuje "samochody" tej marki?? :roll:

Kupując auto w czerwcu ubiegłego roku kierowałem się tym, aby auto było niezawodne, niedrogie w utrzymaniu i aby dobrze mi służyło przez około 8 - 10 lat.

Awatar użytkownika
currahee
Posty: 1621
Rejestracja: 2007-02-27, 19:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ruczaj

Re: Fan Klub Roku 2010

Post autor: currahee »

Dzięki za linka ale glosowałem na swoich czyli Alfaholicy.org :mrgreen:
Tako rzecze currahee.

L for Lucy
Posty: 1235
Rejestracja: 2007-02-27, 16:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tutejszy

Re: Fan Klub Roku 2010

Post autor: L for Lucy »

Deo pisze:Dlaczego nie lubisz Skody ?? Ja kupiłem Octavie 2FL 1.9TDI i jestem z niej bardzo zadowolony.

Za 60k PLN nie dostałbym lepszego nowego samochodu w tym segmencie (używane samochody przestały mnie interesować).
Co prawda nie znam szczegolow tego zakupu, ale na stronie Skody taka Octavia w wersji pozbawionej jakiegokolwiek wyposazenia (ma kierownice i 4 kola), kosztuje 70 tysiecy zlotych i jest jednym z najdrozszych aut segmentu C.
Wypełnia mnie aksjologiczna pustka.

Awatar użytkownika
DrZin
Moherator
Posty: 711
Rejestracja: 2007-02-27, 01:37
Lokalizacja: LOL City ;-)

Re: Fan Klub Roku 2010

Post autor: DrZin »

Deo pisze:Dlaczego nie lubisz Skody ?? Ja kupiłem Octavie 2FL 1.9TDI i jestem z niej bardzo zadowolony.

Za 60k PLN nie dostałbym lepszego nowego samochodu w tym segmencie (używane samochody przestały mnie interesować).
Nie chodzi o względy techniczne, a raczej utrwalony u mnie wizerunek tej marki. Krótko mówiąc - auta do bólu praktyczne i po prostu nudne. Z kolei u mnie tak już jakoś jest, że lubię lubić to co mam i nie tylko dlatego, że działa :).
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Awatar użytkownika
Deo
Posty: 488
Rejestracja: 2007-02-28, 16:41
Lokalizacja: Krk

Re: Fan Klub Roku 2010

Post autor: Deo »

L for Lucy pisze:
Deo pisze:Dlaczego nie lubisz Skody ?? Ja kupiłem Octavie 2FL 1.9TDI i jestem z niej bardzo zadowolony.

Za 60k PLN nie dostałbym lepszego nowego samochodu w tym segmencie (używane samochody przestały mnie interesować).
Co prawda nie znam szczegolow tego zakupu, ale na stronie Skody taka Octavia w wersji pozbawionej jakiegokolwiek wyposazenia (ma kierownice i 4 kola), kosztuje 70 tysiecy zlotych i jest jednym z najdrozszych aut segmentu C.
Jakbym miał wydać 70k PLN na Octavie 1.9TDI w wersji Classic/Mint to bym się dwa razy zastanowił nad zakupem ;)
Dostałem najkorzystniejszą ofertę ze wszystkich marek dostępnych w Krk (za Octavie 2FL 1.6MPI zapłaciłbym 50k PLN)

EDIT:
currahee, widziałeś co się dziś działo na stronie do głosowania :?: :shock:

ODPOWIEDZ