Studia podyplomowe (informatyka)

Rozmowy o wszystkim i o niczym ;)

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
currahee
Posty: 1621
Rejestracja: 2007-02-27, 19:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ruczaj

Studia podyplomowe (informatyka)

Post autor: currahee »

Zastanawiam się nad podjęciem studiów podyplomowych bo potrzebuję/chcę rozszerzyć swoją wiedzę jak również stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy :P
Na pewno są tu osoby, które studiowały informatykę i mogą powiedzieć, która uczelnia i wydział "się opłaca". Chodzi o to, że nie chcę wydać parę tyś. na marne i uczyć się o Wordzie. Najbardziej interesuje mnie zarządzanie serwerami i siecią oraz bazy danych, jeśli znacie kierunki które do tego dobrze przygotowują to chętnie przeczytam opinie. Oczywiście zapoznałem się z ofertą uczelni ale chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda na prawdę od osób, które miały z takimi studiami styczność.
Tako rzecze currahee.

zaitsev
Posty: 379
Rejestracja: 2007-02-27, 17:25
Gadu-Gadu: 0

Re: Studia podyplomowe (informatyka)

Post autor: zaitsev »

Nie wiem jak wygląda sprawa z podyplomowymi. Studiuję informatykę i swego czasu jak wybierałem to z różnych przesłanek, mniej lub bardziej obiektywnych, ograniczyłem wybór do UJ (wydział Matematyki i Informatyki, ale głowy nie dam) oraz AGH EAiE. Stanęło na AGHu, chociaż mam też znajomych na UJ i też myślę, że to niezłe studia. Jeżeli sieci i te sprawy to raczej u nas, jest nawet dokładnie taka specjalizacja, ale nie wiem jak z podyplomowymi. Gdybym wybierał tego typu studia i miał za to jeszcze trochę zapłacić to pewnie też bym się rozglądał tylko na tych dwóch uczelniach / wydziałach.

ODPOWIEDZ