Shisha

Rozmowy o wszystkim i o niczym ;)

Moderator: Moheratorzy

Awatar użytkownika
ainur
Posty: 914
Rejestracja: 2007-02-27, 18:16
Tlen: extet

Shisha

Post autor: ainur »

Mamy tutaj jakiś ukrytych fanów fajki wodnej i buchania kłębów białego dymu niczym stary parowóz? :)
Postanowiłem zakupić sobie wreszcie fajkę do domu - akurat będzie na zimę zamiast kaloryfera.
Niestety, laik ze mnie w tej sprawie - dotychczas paliłem jedynie w Czajowni na Kazimierzu, ale nigdy nie interesowałem się żadnymi szczegółami. Fajka tam jest naprawdę ok, więc nie miałem po co się w nie wdawać :)

Dlatego potrzebowałbym porad dotyczących wszystkiego, co związane z shishą - od fajki wodnej począwszy przez tytoń skończywszy na serwisowaniu. Tak, wiem, wujek google wszystko mi powie i mówi, ale taka jakby bardziej personalna pomoc byłaby bardzo wskazana.
Celuję w jakiś cenowy medium level, bo w końcu shisha to zakup na dłuższy czas. Palić będę circa 1-2 razy w tygodniu (max)
rafalbill.blogspot.com - short portfolio

Stasheck
Posty: 1503
Rejestracja: 2007-02-27, 15:04
Gadu-Gadu: 2870729
Lokalizacja: T'au
Kontakt:

Re: Shisha

Post autor: Stasheck »

Na pewno kup sobie stalową, a nie aluminiową. Przy okazji zakupu postaraj się sprawdzić, czy wszystkie uszczelki są szczelne. Tak poza tym to dosyć proste urządzenie :-)
Obrazek
Jeśli chcesz używać Dropbox, zarejestruj się z tego linka i na starcie dostaniesz +250MB! (ja też, za co z góry dziękuję!)

Awatar użytkownika
ainur
Posty: 914
Rejestracja: 2007-02-27, 18:16
Tlen: extet

Re: Shisha

Post autor: ainur »

Nie miałem czasu się tym zająć, ale teraz siadłem i wybrałem dosyć szybko
http://www.fajka-wodna.pl/towar,190.html
Takie same są w Czajowni na Kazimierzu, gdzie nierzadko palę ze znajomymi. Świetne, solidne i produkują sporo dymu (na 2 osoby palimy fajkę tam ok 3-4h), więc ideał dla mnie :)
rafalbill.blogspot.com - short portfolio

ODPOWIEDZ