Gdzie w Krakowie używane laptopy, komputery?

Rozmowy o wszystkim i o niczym ;)

Moderator: Moheratorzy

Dżii
Posty: 210
Rejestracja: 2007-03-30, 15:10
Gadu-Gadu: 0

Gdzie w Krakowie używane laptopy, komputery?

Post autor: Dżii »

Dawno nic nie kupowałem w Krakowie a teraz muszę znaleźć coś taniego, tymczasowego. Są w Krakowie jakieś sklepy, komisy gdzie można kupić używanego laptopa lub komputer z monitorem? Pamiętam że dawno temu na giełdzie elektronicznej byli ludzie którzy sprzedawali sprzęt w całkiem dobrym stanie nazywany jako leżaki magazynowe. :) Jest jeszcze coś takiego gdzieś w Krakowie?

Stasheck
Posty: 1503
Rejestracja: 2007-02-27, 15:04
Gadu-Gadu: 2870729
Lokalizacja: T'au
Kontakt:

Re: Gdzie w Krakowie używane laptopy, komputery?

Post autor: Stasheck »

W Morelach czasem sprzedają sprzęt poleasingowy.
Obrazek
Jeśli chcesz używać Dropbox, zarejestruj się z tego linka i na starcie dostaniesz +250MB! (ja też, za co z góry dziękuję!)

Awatar użytkownika
amokkk
Posty: 340
Rejestracja: 2008-02-14, 01:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: /krk/nh

Re: Gdzie w Krakowie używane laptopy, komputery?

Post autor: amokkk »

AMSO na Czarnowiejskiej

mainframe: i5-3550s / Gigabyte GA-H77N-WIFI / 16GB Crucial / EVGA GTX960
Silverstone Sugo SG13 / Corsair HX520 / SSD Samsung 830 / HD103SJ / Acer V223W
NAS: Pentium G3420 / Asus P9D-I / 16GB Goodram ECC / 3x 3TB WD RED RAIDZ1
Sandisk Cruzer Fit 16GB / Coolermaster Elite 120 / Seasonic SS-380GB

Awatar użytkownika
Umara
Moherator
Posty: 1719
Rejestracja: 2007-02-27, 11:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie w Krakowie używane laptopy, komputery?

Post autor: Umara »

Z Morelami miałem złe doświadczenia. Kupiłem u nich sprzęt poleasingowy dwa razy. Za pierwszym razem przyszedł desktop Della porysowany, oklejony różnymi naklejkami i nie działający. Odesłałem i w zamian dostałem działający komputer, który wyglądał jakby używał go żołnierz na misji w Afganistanie. Później znowu skusiłem się na kupno takiego sprzętu w Morelach i podobna historia. Z punktu widzenia kupującego wyglądało to tak, jakby losowo zdejmowali sprzęt z palety i wysyłali do użytkownika.

W związku z powyższym przeniosłem się do AMSO. Chwalę sobie i to bardzo. Sprzęt zawsze przychodzi sprawdzony i działający. Kupuje tam komputery dla znajomych oraz dla jednej firmy. Ani razu nie musiałem zwracać urządzeń.

ODPOWIEDZ